Životný štýl ovplyvňuje našu atraktivitu pre opačné pohlavie


Nezařazené / Pondělí, 10 září, 2018

Našu atraktivitu voči opačnému pohlaviu či ste muž alebo žena, v podstatnej miere ovplyvňujeme i našim životným štýlom. Naozaj je to tak. Voľba nášho životného štýlu je podstatným faktorom našej príťažlivosti. Pokiaľ tomu neveríte, musíme si uviesť niekoľko príkladov, ktoré tento názor potvrdzujú. Každopádne si myslím, že sa na väčšine z nich zhodneme.

pár

Ja viem, že sa to ľahšie píše a ťažšie to býva v realite, ale skutočne je základom všetkého uchovať si chladnú hlavu, respektíve byť „v pohode“. Žiaden stres, pot, zmätky, deň pred stretávkou sa ukľudnite, oddýchnite si napríklad pri dobrom filme a hlavne sa kvalitne vyspite. Budete tak vyzerať, ale aj pôsobiť čo najlepším dojmom. Fyzicky i duševne. Odporúča sa nerušený a prirodzený 8-hodinový spánok. A ozaj, na akúsi žúrku, alkohol a dlhé ponocovanie tak deň pred schôdzkou radšej zabudnite. Takéto „odbúranie stresu“ či chvastnústvo pred známymi vám skôr uškodí, než aby pomohlo. Buďte sami sebou.

To však neznamená, že musíte pôsobiť ako úplný suchár, čiže nezaujímavo. Určite máte nejaké záľuby a koníčky a pokiaľ nie, je to chyba a rýchlo si nejaké nájdite. A samozrejme sa o nich nezabudnite vášnivo zmieniť pred osobou, s ktorou máte rande. Čím viac záľub, tým lepšie a tým je vyššia pravdepodobnosť, že nájdete spoločnú reč ako aj fakt, že budete pôsobiť zaujímavejšie a znalo.

A zrejme i sami tušíte, že vec, ktorá môže našu atraktivitu fatálne narušiť je telesný pach. Aj keď  niektoré indivíduá tvrdia opak, skutočnosť, že nám niekto smrdí, nie je príťažlivá, je to skôr zlé znamenie do budúcna. Preto sa nespoliehajte len na rýchle nastriekanie drahého spreja či mentolový cukrík v ústach, ale doprajte si kvalitnú hygienu v podobe kúpeľa.

polibek

No o samotnom fakte či vôbec nejaké rande mať budeme, rozhoduje i naša lenivosť. Človek, ktorý si dopraje rande v podobe obrázkov a videí na počítači a odmieta chodiť medzi ľudí, vlastne nemôže očakávať viac ako fakt, že pri tom počítači zostane aj naďalej. Ukážte, že vám na konkrétnej osobe záleží a precestovali by ste kvôli nej aj kus sveta a to hocikedy. (Touto osobou myslím slušne pôsobiaceho človeka, nie pornohviezdu).