Dell latitude e6400


Produkty / Sobota, 15 září, 2018

Notebooky dnes už bežne využívajú študenti pri štúdiu, na nich vypracovávajú všetky svoje školské úlohy, a tak je dôležité, aby si vybrali notebook, ktorý bude mať tie správne parametre, aby zvládal spracovať všetky príkazy a funkcie, ktoré mu zadáme. Sú multimediálne notebooky výdobytkom súčasnosti, ich kvalita a prepracovanosť rastie každým rokom. Dnes si predstavíme jeden z notebookov známej značky, na vysokej úrovni bez nejakých výrazných negatívnych vlastností. Samozrejme, že záleží od každého budúceho užívateľa, akú sumu je ochotný do počítača investovať, ale kvalita je v tomto prípade dôležitá, keďže sa nejedná o malé sumy.

Notebooky dnes už bežne využívajú študenti pri štúdiu, na nich vypracovávajú všetky svoje školské úlohy, a tak je dôležité, aby si vybrali notebook, ktorý bude mať tie správne parametre, aby zvládal spracovať všetky príkazy a funkcie, ktoré mu zadáme. Sú multimediálne notebooky výdobytkom súčasnosti, ich kvalita a prepracovanosť rastie každým rokom. Dnes si predstavíme jeden z notebookov známej značky, na vysokej úrovni bez nejakých výrazných negatívnych vlastností. Samozrejme, že záleží od každého budúceho užívateľa, akú sumu je ochotný do počítača investovať, ale kvalita je v tomto prípade dôležitá, keďže sa nejedná o malé sumy. DELL- symbol kvality Notebooky tejto značky sa nazývajú aj biznis notebookmi, kvôli obľúbenosti a častému využívaniu vo firmách. Ak si už raz zvyknete na kvalitu a spoľahlivosť, nebudete chcieť vymeniť ho za inú značku. Dnes si priblížime typ Dell latitude e6400. Pôjde o notebook s uhlopriečkou 14 palcov, ktorý má podsvietenú klávesnicu a celkom sympatickú výdrž pri práci len na batériu, podľa skúseností užívateľa asi dve a štvrť hodiny. Tiež nemá problém so zamŕzaním displeja, na rozdiel od iných testovaných značiek. Dizajn nových modelov typu Latitude je prepracovaný a na mierne zaoblené modely sa už ani zďaleka nepodobajú. Predstavme si jeho podstatné vlastnosti: -plusom je kovové telo -jednoduchý a elegantný dizajn -súčasťou je kvalitná klávesnica -pevné šasi -Touchpad i TrackPoint - bezdotyková identifikácia Smart Card -zabezpečenie TPM, Smart Card, šifrovanie disku, čítačka odtlačkov prstov - samostatné tlačidlá pre zmenu hlasitosti -tichý beh bez záťaže -relatívne nízka hmotnosť -podsvietenie klávesnice -vysoká výdrž batérie -výkon pevného disku -jeden Powered USB port -LED podsvietený displej, výstup DisplayPort Má aj zopár nedostatkov: -ťažkopádne otváranie veka displeja -mierne prehýbajúci sa displej -nový dokovací konektor -USB porty sú natlačené na sebe -mierne prehýbanie pravej časti klávesnice -len 160 GB disk Pri každom výbere nového tovaru sa o jeho kvalitách musíme presvedčiť sami, vyskúšať a zistiť jeho plusy aj nedostatky, značku Dell vám odporúčam do pozornosti, stojí za to sa o tom presvedčiť.

DELL- symbol kvality
Notebooky tejto značky sa nazývajú aj biznis notebookmi, kvôli obľúbenosti a častému využívaniu vo firmách. Ak si už raz zvyknete na kvalitu a spoľahlivosť, nebudete chcieť vymeniť ho za inú značku. Dnes si priblížime typ Dell latitude e6400. Pôjde o notebook s uhlopriečkou 14 palcov, ktorý má podsvietenú klávesnicu a celkom sympatickú výdrž pri práci len na batériu, podľa skúseností užívateľa asi dve a štvrť hodiny. Tiež nemá problém so zamŕzaním displeja, na rozdiel od iných testovaných značiek. Dizajn nových modelov typu Latitude je prepracovaný a na mierne zaoblené modely sa už ani zďaleka nepodobajú.

hraní

Predstavme si jeho podstatné vlastnosti:
-plusom je kovové telo
-jednoduchý a elegantný dizajn
-súčasťou je kvalitná klávesnica
-pevné šasi
-Touchpad i TrackPoint
– bezdotyková identifikácia Smart Card
-zabezpečenie TPM, Smart Card, šifrovanie disku, čítačka odtlačkov prstov
– samostatné tlačidlá pre zmenu hlasitosti
-tichý beh bez záťaže
-relatívne nízka hmotnosť
-podsvietenie klávesnice
-vysoká výdrž batérie
-výkon pevného disku
-jeden Powered USB port
-LED podsvietený displej, výstup DisplayPort

notebook

Má aj zopár nedostatkov:
-ťažkopádne otváranie veka displeja
-mierne prehýbajúci sa displej
-nový dokovací konektor
-USB porty sú natlačené na sebe
-mierne prehýbanie pravej časti klávesnice
-len 160 GB disk

Pri každom výbere nového tovaru sa o jeho kvalitách musíme presvedčiť sami, vyskúšať a zistiť jeho plusy aj nedostatky, značku Dell vám odporúčam do pozornosti, stojí za to sa o tom presvedčiť.