Dell latitude e6400


Produkty / Sobota, Září 15th, 2018
.

Notebooky dnes už bežne využívajú študenti pri štúdiu, na nich vypracovávajú všetky svoje školské úlohy, a tak je dôležité, aby si vybrali notebook, ktorý bude mať tie správne parametre, aby zvládal spracovať všetky príkazy a funkcie, ktoré mu zadáme. Sú multimediálne notebooky výdobytkom súčasnosti, ich kvalita a prepracovanosť rastie každým rokom. Dnes si predstavíme jeden z notebookov známej značky, na vysokej úrovni bez nejakých výrazných negatívnych vlastností. Samozrejme, že záleží od každého budúceho užívateľa, akú sumu je ochotný do počítača investovať, ale kvalita je v tomto prípade dôležitá, keďže sa nejedná o malé sumy.

Notebooky dnes už bežne využívajú študenti pri štúdiu, na nich vypracovávajú všetky svoje školské úlohy, a tak je dôležité, aby si vybrali notebook, ktorý bude mať tie správne parametre, aby zvládal spracovať všetky príkazy a funkcie, ktoré mu zadáme. Sú multimediálne notebooky výdobytkom súčasnosti, ich kvalita a prepracovanosť rastie každým rokom. Dnes si predstavíme jeden z notebookov známej značky, na vysokej úrovni bez nejakých výrazných negatívnych vlastností. Samozrejme, že záleží od každého budúceho užívateľa, akú sumu je ochotný do počítača investovať, ale kvalita je v tomto prípade dôležitá, keďže sa nejedná o malé sumy.   DELL- symbol kvality Notebooky tejto značky sa nazývajú aj biznis notebookmi, kvôli obľúbenosti a častému využívaniu vo firmách. Ak si už raz zvyknete na kvalitu a spoľahlivosť, nebudete chcieť vymeniť ho za inú značku. Dnes si priblížime typ Dell latitude  e6400.  Pôjde o notebook s uhlopriečkou 14 palcov, ktorý má podsvietenú klávesnicu a celkom sympatickú výdrž pri práci len na batériu, podľa skúseností užívateľa asi dve a štvrť hodiny. Tiež nemá problém so zamŕzaním displeja, na rozdiel od iných testovaných značiek.  Dizajn nových modelov typu Latitude  je prepracovaný a na mierne zaoblené modely sa už ani zďaleka nepodobajú.   Predstavme si jeho podstatné vlastnosti: -plusom je kovové telo -jednoduchý a elegantný dizajn -súčasťou je kvalitná klávesnica -pevné šasi -Touchpad i TrackPoint - bezdotyková identifikácia Smart Card -zabezpečenie TPM, Smart Card, šifrovanie disku, čítačka odtlačkov prstov - samostatné tlačidlá pre zmenu hlasitosti -tichý beh bez záťaže -relatívne nízka hmotnosť -podsvietenie klávesnice -vysoká výdrž batérie -výkon pevného disku -jeden Powered USB port -LED podsvietený displej, výstup DisplayPort  Má aj zopár nedostatkov: -ťažkopádne otváranie veka displeja -mierne prehýbajúci sa displej -nový dokovací konektor -USB porty sú natlačené na sebe -mierne prehýbanie pravej časti klávesnice -len 160 GB disk  Pri každom výbere nového tovaru sa o jeho kvalitách musíme presvedčiť sami, vyskúšať a zistiť jeho plusy aj nedostatky, značku Dell vám odporúčam do pozornosti, stojí za to sa o tom presvedčiť.

 
DELL- symbol kvality

Notebooky tejto značky sa nazývajú aj biznis notebookmi, kvôli obľúbenosti a častému využívaniu vo firmách. Ak si už raz zvyknete na kvalitu a spoľahlivosť, nebudete chcieť vymeniť ho za inú značku. Dnes si priblížime typ Dell latitude  e6400.  Pôjde o notebook s uhlopriečkou 14 palcov, ktorý má podsvietenú klávesnicu a celkom sympatickú výdrž pri práci len na batériu, podľa skúseností užívateľa asi dve a štvrť hodiny. Tiež nemá problém so zamŕzaním displeja, na rozdiel od iných testovaných značiek.  Dizajn nových modelov typu Latitude  je prepracovaný a na mierne zaoblené modely sa už ani zďaleka nepodobajú.

.

hraní

 
Predstavme si jeho podstatné vlastnosti:

-plusom je kovové telo

-jednoduchý a elegantný dizajn

-súčasťou je kvalitná klávesnica

-pevné šasi

-Touchpad i TrackPoint

– bezdotyková identifikácia Smart Card

-zabezpečenie TPM, Smart Card, šifrovanie disku, čítačka odtlačkov prstov

– samostatné tlačidlá pre zmenu hlasitosti

-tichý beh bez záťaže

-relatívne nízka hmotnosť

-podsvietenie klávesnice

-vysoká výdrž batérie

-výkon pevného disku

-jeden Powered USB port

-LED podsvietený displej, výstup DisplayPort

notebook

 
Má aj zopár nedostatkov:

-ťažkopádne otváranie veka displeja

-mierne prehýbajúci sa displej

-nový dokovací konektor

-USB porty sú natlačené na sebe

-mierne prehýbanie pravej časti klávesnice

-len 160 GB disk

 

Pri každom výbere nového tovaru sa o jeho kvalitách musíme presvedčiť sami, vyskúšať a zistiť jeho plusy aj nedostatky, značku Dell vám odporúčam do pozornosti, stojí za to sa o tom presvedčiť.

 

Dell latitude e6400
4 (80%)2
.