Získajte svoj štýl!


Móda / Sobota, 18 května, 2019

A dá sa to vôbec? Odpoveď je jednoznačne – áno! Ide len o to, že pre niektorých he je to oveľa jednoduchšie ako pre iných. Dá sa teda povedať a predpokladať, že niekto sa s dobrým kusom už jednoducho narodí, zatiaľ čo iný sa k nemu musia počas života nejako dopátrať. Ak je teda pre vás váš štýl dôležitý, máte radi, keď sa od ostatných odčleňujete a nie len zapadáte do davu ako všetci ostatní, mali by ste v sebe ten svoj objaviť.

makeup

Dôležité na ceste pri hľadaní svojho vlastného, jedinečného štýlu je najmä toto – vaša osobnosť. Podľa toho aký ste, čo máte radi, čo sa vám ale aj hodí (pretože prirodzene, nie všetko každému musí nevyhnutne sedieť) sa musíte rozhodnúť akou cestou sa v móde poberiete. Tá môže byť dlhá a náročná, ale naopak, môže byť aj krátka a veľmi efektívna. To už ale závisí od toho, ako dobre sa poznáte a ste si vedomí toho čo máte radi a čo sa vám naopak nepáči.
Aby ste teda objavili svoj štýl, na ktorý sa budete môcť už vždy v každej situácii spoľahnúť, bude potrebné zistiť niekoľko vecí:

modelka

  • Aké farby preferujete –Je to čierna a biela? Alebo máte skôr radi, keď na vás vaše oblečenie žiari a dovolíte si obliecť na seba aj pestrejšie a odvážnejšie farby?
  • Aké materiály preferujete –Máte radi kožu, semiš, satén, bavlnu, viskózu? To všetko je veľmi dôležité, pretože podľa toho si budete svoje oblečenie vyhľadávať a aj následne kupovať.
  • Aké strihy vám sedia –vaša veľkosť a typ vašej postavy sú v štýle dôležité, pretože podľa nich si vyberáte typ oblečenia, ktorý sa vám hodí viac.

Pokiaľ si odpoviete na tieto základné otázky, dostanete pravdepodobne celkom pekný vzorce na to, čo je približný okruh, v ktorom by ste sa mali pohybovať vo výbere vášho oblečenia. Ak sa vám bude vaše oblečenie páčiť, budete sa v ňom cítiť dobre a ak sa v ňom budete cítiť dobre, tak budete aj dobre vyzerať!