Vyberte si správne čižmy na tohtoročnú zimu!


Móda / Pátek, 20 července, 2018

Keďže už nastali dni, kedy na plátenkové tenisky alebo lodičky odhaľujúce nohu nemôžete ani pomyslieť, nastal čas opäť vyraziť do nákupných centier a vybrať si čo najlepšiu zimnú výbavu. To sa týka hlavne žien, ktoré sa jednoducho musia zbaviť pocitu, že nemajú nové čižmy. Samozrejme, aj tie minuloročné nemusia byť najhoršie a ich stav tiež nie je boh vie ako kritický, no treba nové. A treba ich mať viac v zásobe, veď čo ak sa jedny nebudú dať nosiť alebo sa poškodia ? Nákupné maniačky pozor – prichádza nová kolekcia krásnych čižiem, ktoré už dnes nájdete v každom obchode zameranom na obuv. Ceny sú síce vyššie, ale veď o tom je nová kolekcia !

obchod

Dlhé semišové čižmy nad kolená
Niektoré pripomínajú sedem míľové čižmy, v druhých zasa vyzeráte ako kocúr v čižmách ? Aby to nebola módna katastrofa, na začiatok si treba vysvetliť pár rád. Tieto čižmy sú medzi ženami čoraz viacej žiadané a cítia sa v nich zvodne a sexi. Ale na takéto čižmy treba mať postavu ! Nie že si ich budete nasilu navliekať, aj keď už vaše lýtko zúfalo kričí o pomoc udusením. Pre ženy väčších rozmerov sa nehodia a ani pre ženy v krátkymi nohami – ak nie sú aspoň na veľmi vysokom opätku, v tom prípade sa to ešte dá. Farba už závisí od toho, čo vlastníte vo svojom šatníku. Platí to isté pravidlo ako pri všetkých doplnkoch – všetko príjemne zladiť !

Červené jesenné čižmičky
Aby ste hneď nevyzerali ako červená čiapočka, nedávajte si k nim už nič červené, pretože to bude len prekombinované. Už len tým, že si ich vyberiete budú pôsobiť skvelým dojmom a bude to hlavný kúsok outfitu, na ktorý budú spadať pohľady stoviek ľudí. Červené čižmy s nízkym strihom sú dobrou voľbou pri sychravých časoch, aké bývajú v jeseni a niekedy aj ku koncu jari. Môžete si vybrať podľa vlastného štýlu, či chcete opätok alebo nie, látku a iné ich vlastnosti.

jeans

Kožou nič nepokazíte
Ak nie ste obrovským zástancom ríše zvierat a nevadí vám obliecť si na seba nejakú tú zvieraciu kožu, tento drahší výrobok je excelentným výberom ! Navyše je to materiál, ktorý je svojimi vlastnosťami určite lepšie prispôsobený vonkajšiemu počasiu, ako nejaká umelina. Tieto topánky sú síce cenovo drahšie, no o to lepšie na nosenie a vydržia viac než si jeden dokáže pomyslieť. Kožené topánky, kožená kabelka ? Môže byť, len zasa treba dať pozor na to, aby bolo všetko dokonale zladené a spolu vytvorilo elegantný efekt.