Kvalitné a rozmanité produkty pre vaše nechty


Produkty / Pátek, 27 července, 2018

Každá žena sa snaží byť krásna a preto sa snaží o svoj vzhľad aj kvalitne postarať. K tomu patria nielen vlasy, pekné oblečenie, ale aj dokonale vyzerajúce nechty. O ich vzhľad sa starajú buď samé alebo navštevujú šikovné manikérky, ktoré sa o všetko postarajú.
K starostlivosti o nechty patria aj kvalitné produkty a rozmanité možnosti, vďaka ktorým si dámy môžu dopriať nechty, po akých túžia alebo aké sa im práve k určitej príležitosti hodia.

barevné gely

A produktom, vďaka ktorému sú nechty naozaj dokonalé sú farebné uv gély.
Patria k stále viac obľúbeným produktom žien a nechtových designérov. Ich najväčšou výhodou je hlavne dlhá životnosť, ktorá sa obvykle pohybuje okolo 3 až 5 týždňov a tiež pevnosť, takže vydržia aj určitú záťaž.
Na nechtoch farebné uv gély pôsobia veľmi prirodzene a sú vhodné aj pre lámavé a poškodené nechty. Okrem toho skvele slúžia aj ako estetický prvok, pretože si vďaka farbám môžete vybrať farebné odtiene, aké len chcete.
K ešte lepšiemu efektu sú najlepšie s použitím UV lampy, ktorá výsledok ešte viac utvrdia a zdokonalia.

Odtiene ponúkajú širokú paletu výberu a to od úžasných pastelových, netradičných až po neutrálne. Obvykle je výber rozdelený na pastelové, klasické, New Line, Red Line a Party.

umělé nehtíky

Výber si vás naozaj podmaní a vyberiete si na akúkoľvek príležitosť. Takže nielen na bežné nosenie do práce a podobne, ale aj na slávnostné príležitosti ako sú svadby, plesy, firemné akcie a iné oslavy či kultúrne podujatia.
Na svoje si prídu nielen dámy, ktoré sa o svoje nechty starajú samé, ale aj manikérky, pre ktoré je spokojnosť ich zákazníčok na prvom mieste. A ďalšie sa ešte len prihrnú, keď zistia, aký pestrý výber máte vo svojej ponuke.
Pri pravidelnom doplňovaní budete mať nielen nechty podľa svojich predstáv, ale aj nechty vzhľadné a ustavične upravené.