Voľný vzťah


Www / Neděle, 23 srpna, 2020

Existencia voľných vzťahov sa oproti minulosti o dosť zvýšila. Mladý človek si chce ponechať svoju nezávislosť, na ktorú bol zvyknutý a preto volí radšej túto variantu. Ešte vždy sa to môže preklenúť do normálne fungujúceho vzťahu, ak to daných dvoch ľudí omrzí a budú si chcieť po prípade založiť v budúcnosti rodinu. Voľný vzťah je fungovanie dvoch ľudí, ktorí sa navzájom neobmedzujú najmä v počte sexuálnych partnerov. Nežiarlia navzájom na seba, keď si z času na čas niektorí z nich užije aj s niekým iným. Funguje to za predpokladu, že sú obidvaja s týmto stavom oboznámení a súhlasia bez nátlaku a bez zbytočných okolkov.

feet-224680_1920

Prekvapila vás partnerka návrhom na voľný vzťah? Prečo nie?

Teraz by vám mohli závidieť všetci muži, ktorých poznáte. Je to sen mať s niekým celkom fajn vzťah a zároveň si môcť beztrestne užívať s inými ženami. Navštevovať eroticke sluzby a pokojne sa s tým môcť pochváliť svojej partnerke, že dnes to bolo vynikajúce a obohacujúce, že by ste chceli vyskúšať dané polohy, ktoré ste sa naučili s niekým iným. Dodáva to iskru, náboj a vášeň do tohto vzťahu a je to obohacujúce, ak sú obidvaja partneri stotožnení s týmto stavom.

people-2589817_1920

Byť príliš konzervatívny sa v tejto dobe nevypláca. Teraz máme na výber toľko možností a skúšať iba tie overené a staroverské je skôr na škodu ako na úžitok. Vyskúšať si voľný vzťah môže byť vynikajúcim prostriedkom na obohatenie svojej osobnosti, skúseností a perfektný tréning na svoju osobnosť. Tým, že sa naučíte, že druhú osobu môžu mať aj iní muži, tak vaša osobnosť dozreje a dospeje. Nebudete žiarliť v budúcnosti na každého chlapa, ktorý sa mihne v okolí vašej budúcej ženy a budete pripravený v sexuálnej oblasti ako nikto iný. Odskúšať viac žien je len plus do vášho intímneho života. Posúdenie ostatných a iných žien vám rozšíri obzory v čom sa môžete zmeniť a zlepšiť, aby ste boli dokonalejším partnerom.