Nečakajte, konajte!


Produkty / Neděle, 29 listopadu, 2020

Práve v lete je najväčšia sezóna, kedy sa každý odhodláva dávať si prerábať niečo v byte, dome alebo keď aj kamenné náhrobky svojich blízkych. Tieto veci by ste však mali začať riešiť už teraz, pretože v zime sa vám dostane väčšej pozornosti z pohľadu takýchto firiem. Menej klientov a menej objednávok určite poznať na tom ako sa vám budú venovať a či si dajú na takýchto objednávkach záležať. Podľa môjho skromného názoru ešte viac ako obvykle, pretože práve cez zimu nechcú prísť o tých pár klientov, ktorých ešte stále majú.

tombstone-3711580_1920

Možno narazíte aj na nejaké cenové zvýhodnenia. Pozrite si kamenárstvo cenník, ale myslím si, že aj keby ste nenašli cenové zvýhodnenia, tak sa vám to teraz určite oplatí vyriešiť. Cez leto sa pridáva k takýmto veciam oveľa viac toho, čo treba ešte prerobiť a vynoviť. Teraz to nevidíme, ale v lete, keď trávime kopec času vonku a celkovo aj doma, pretože máme dovolenky, tak nám to priam bije do očí. Vtedy človek míňa snáď najviac peňazí počas celého svojho roka. Nielen opekačky, grilovačky a párty niečo stoja, ale aj prerábanie vlastného domova, príbytku nás vyjde na dosť pekné cifry. Tak teraz, keď máte menej výdavkov skúste porozmýšľať nad tým, že by ste investovali do tejto záležitosti. Možno sa nakoniec rozhodnete, že až o rok, ale rozhodne treba vedieť čas a miesto konania.

jewish-cemetery-1097409_1920

Ja byť vami, tak to vôbec neodkladám. V momentálnej situácii človek nevie, čo má očakávať a keď sa v lete všetko naplno otvorí, tak aj títo ľudia sa pomaly ani nezastavia, pretože budú mať príliš veľa práce. Teraz jej až toľko nemajú, pretože každý je teda vzhľadom na opatrenia radšej doma bez kontaktov s inými ľuďmi. No, práve tento čas sa dá využiť na to, aby ste si ich zavolali, dohodli sa s nimi aj keď len telefonicky a uvidíte tú perfektnú rýchlosť vybavenia akej sa vám dostane.