Očakávania z tantrickej masáže


Podnikanie / Neděle, 14 dubna, 2024

Chceli by ste vyskúšať takú masáž, kde sa prepojí vzrušenie s hlbším pôžitkom? Snívate o masáži, kde sa vám splnia všetky vaše sny? Ste na správnej adrese. Práve takéto opojenie z masáže ponúkajú tantra masáže. Čím sa tantrické masáže líšia od tých klasických masáží? Určite máte množstvo otázok. Čo to vlastne tantrická masáž je? Ako sa na nej mám správať? Čo všetko vám pomasíruje masérka? Nemusíte sa obávať. Práve tantrická masáž je spojená s dokonalým uvoľnením a odreagovaním celého tela. Uľaví vám po fyzickej, ale i po psychickej stránke. Dodá vám energiu, ktorú ste si vyčerpali práve pracovnými povinnosťami. Ste vysilený zo všetkého, čo bežne musíte vykonávať? Tantra masáž je na to ako stvorená.

masáž

Masáž sa začína rituálom. Nemusíte sa však obávať. Nič nepríjemné sa tam nekoná. Pri rituále sa s masérkou naladíte na jednu vlnu a nadobudnete spoločné vibrácie. Pripravíte svoje telo na tantrickú masáž a úplné uvoľnenie tela. Po rituáli prichádza jednoduchá masáž hlavy, ale aj chrbta. Chrbát zvykne byť dosť často príliš stuhnutý, takže žiadna masérka nevynechá práve chrbát. Chrbát je dôležitou súčasťou v odreagovaní sa.

Masérkyne jemné dotyky vás naprosto prenesú do vašich tajných snov. Prejdete na iné myšlienky a budete sa cítiť veľmi uvoľnený, ale aj vzrušený. Vzrušenie sa očakáva od tantrickej masáže. Masérka vám bude masírovať aj ruky, dlane, nohy a chodidlá, kde je veľa erotogénnych zón, ktoré vám začnú prúdiť po celom tele.

erotika

Na konci tantrickej masáži sa masérka sústredí na masírovanie intímnych oblastí vášho tela. Avšak je dôležité sa s masérkou poradiť pred samotnou masážou, či o túto časť máte skutočne záujem. Nebude vám robiť nič, čo si neprajete. Masérka túto intímnu oblasť môže aj vynechať, ak si to neprajete.

Avšak, chceli by ste prísť o to najkrajšie, kvôli čomu ste navštívili práve masážny salón s tantrickou masážou? To si nenechajte ujsť.