Nerezové zábradlie s dlhou životnosťou sa oplatí.


Produkty / Pondělí, 18 října, 2021

Zábradlia na schodoch používané v rodinných domoch, nákupných centrách alebo komerčných budovách plnia hlavne bezpečnostnú funkciu. No vzhľadom k požiadavkám architektov a ich záujmu o celkovo moderný ráz všetkých prvkov stavby sa dnes mení aj prístup zhotoviteľov zábradlí. Okrem bezpečnostnej funkcie sa veľký dôraz kladie aj na estetickú stránku tohto praktického doplnku všetkých schodov v interiéri alebo exteriéri stavebných objektov. V ponuke sú zábradlia drevené, zo zmiešaného materiálu, zábradlie na stene popri schodisku, zábradlia integrované, ozdobné alebo s lanami. Možností je dnes už naozaj veľké množstvo, je z čoho vyberať.

zabradlie nerez

No ak potrebujeme do stavebného objektu k schodom umiestniť zábradlie, ktoré pôsobí jednoducho a zároveň luxusne a moderne, siahneme dnes po nerezovom zábradlí. Nerez je vlastne nehrdzavejúca oceľ, ktorá má výnimočné vlastnosti. Na rozdiel od svojich konkurentov má množstvo výhod. V porovnaní s dreveným alebo železným zábradlím vynikne jeho bezúdržbovosť. Nerezové zábradlie vyzerá stále rovnako dobre a postačuje na to úplne to, že ho raz za čas pretrieme handrou od prachu a drobných nečistôt. Možno nepatrne vyššia cena oproti konkurentom je zanedbateľným negatívom vzhľadom na životnosť nerezového zábradlia. Jeho dlhá životnosť, odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduchá údržba sú faktormi, ktoré vám počiatočnú investíciu niekoľkonásobne vrátia.

zabradlie nerez

Nerezový materiál je tiež veľmi pevný a stály, preto je dokonale zabezpečené aj bezpečnostné hľadisko v maximálne možnej miere. Navyše pevné a stabilné nerezové stĺpiky umožňujú aj kombináciu s inými materiálmi. Veľmi obľúbená, elegantná a štýlová je kombinácia nehrdzavejúcej ocele s čírim alebo mliečnym sklom. Ak máte záujem o kvalitné nerezové zábradlie alebo jeho kombináciu so sklom, vyskúšajte nerezové zábradlie https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/, kde vám splnia všetky vaše požiadavky profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami.