Máte už plán?


Produkty / Čtvrtek, 22 února, 2018

Vždy som bol vynaliezavý človek. Je veľmi ľahké také niečo povedať, no keď okolo seba vidíte veľkú kopu ľudí, ktorí v podstate ani nič poriadne nerobia, len chodia z miesta na miesto, je ľahké o sebe niečo také povedať. Aspoň ja mám teda ten pocit. Preto som ani nechcel ísť po strednej škole na vysokú školu, mal som pocit, že by som mal urobiť niečo iné. No na druhej strane, keď ma rodičia donútili, aby som šiel, nemal som žiadny plán, takže som im nemal ani ako odporovať. Vedel som, že to nemá význam a že sa z vysokej školy nedostanem, dokým nebudem mať niečo vymyslené.

vektroy

Problémom však zostávalo, čo také by som mal vymyslieť. Nevedel som, čo by ma bavilo. Nevedel som, v čom som dobrý. Vedel som len to, že chcem zarábať peniaze rýchlo a veľmi, ale naozaj veľmi veľa. Vtedy sa dostanete do konfliktu so sebou.

Nedá sa predsa zarobiť veľmi rýchlo a ani veľmi veľa. Keď sa tak nad tým zamyslíte, je naozaj ťažké nájsť si niečo, čo by vás napĺňalo a čo by za to naozaj stálo. Predsa len, je veľmi ťažké skúsiť sa nájsť a niektorí ľudia sa hľadajú celý život, nech robia čokoľvek. Práve preto je ťažké nájsť si svoju vysnívanú prácu. Ja som však bol rozhodnutý, že sa nevzdám a držal som sa toho. Pozeral som na internete rôzne veci, až som narazil na kryptomeny a digitálne meny. Len ťažko som sa v tom orientoval, no pochopil som, že toto má potenciál. Zaobstaral som si BTC miner a začal som sa tomu venovať.

minner

Musím priznať, že som školu skutočne začal veľmi zanedbávať. Snažil som sa naplno tomu venovať, aby som potom našim ukázal, že sa dá zarábať aj bez vysokej školy a že aj bez titulu sa človek skutočne uplatní. Podarilo sa mi to. Teraz ku mne ľudia chodia po rady, keď sa to týka virtuálnych mien. Myslím si, že sa mi podarilo dosiahnuť presne to, čo som chcel. Takže môžem byť iba rád, nemyslíte?