3 dôvody, prečo Facebook, Snapchat a Instagram sú tak veľmi úspešné


Www / Pátek, 16 února, 2018


1. Zaujímajú sa o skúsenosti používateľov.
Tímy na Facebooku, Snapchate a Instagrame sa starajú o každý detail v rámci užívateľského zážitku. Okrem toho každá ich aplikácia od počiatočného prevzatia až po každodenné používanie je optimalizovaná pre cieľových užívateľov. Prispôsobenie pomáha týmto platformám udržiavať vysokú úroveň. Vedia presne, čo upúta používateľov a čo ich tam udrží. Napríklad novinové články Facebooku sú mimoriadne prispôsobené a zamerané na špecifické užívateľské skúsenosti. Ich obsah je prispôsobený tak, aby oslovil konkrétneho užívateľa. Služba Snapchat uľahčila používateľom, aby si v krátkom čase mohli pozrieť veľa príbehov. Tieto platformy vyžadujú, aby všetci ich používatelia mali skvelé skúsenosti. Keďže každá osoba je iná, prispôsobený obsah sa objaví pre každého používateľa individuálne. Spoločnosť Facebook, Instagram a Snapchat tiež vyriešili problémy týkajúce umiestnenia rôznych tlačidiel. Platformy sú intuitívne a ľahké na ovládanie a každá funkcia sa zdá byť presne tam, kde by mala byť.

aplikace

2. Pôsobia dlhodobo.
Facebook bol vyrobený v roku 2004. To je takmer 14 rokov. Tieto aplikácie dokázali uspieť (a aj naďalej to robia) z dôvodu ich dlhodobého pôsobenia. Instagram je mladší, ale aj za kratší čas bol schopný nadobudnúť veľa používateľov. Spoločnosť Facebook investuje aj do virtuálnej reality a nespočetných ďalších oblastí, ktoré by mohli v budúcnosti uspieť. Toto dlhodobé plánovanie umožnilo týmto platformám zabrániť tomu, aby vydržali len krátky čas. Budúce plánovanie sa síce nevyplatí hneď ale až o päť alebo desať rokov.

fcb

3. Umožňujú ľuďom ľahko komunikovať.
Jednoduchá komunikácia medzi ľuďmi z celého sveta bola vždy obrovskou súčasťou týchto platforiem. Textové správy sa dali posielať už pred Facebookom, ale Facebook bol jednou z prvých spoločností, ktoré umožnili jednoduchú komunikáciu medzi ľuďmi z rôznych krajín. Snapchat zvýšil komunikáciu tým, že vytvoril snímanie fotografií, aby ste sa pri komunikovaní mohli navzájom vidieť. Ľudia sú samozrejme spoločenské bytosti, takže príležitosť plynulo si spolu písať a spojiť sa navzájom je veľmi cenná. Facebook, Instagram a Snapchat robia neuveriteľne jednoduché vykonávanie tejto vrodenej ľudskej vlastnosti.