Krásna pleť je snom každej z nás


Produkty / Pondělí, 13 srpna, 2018

Pravdou však je, že to nie je také jednoduché. Dosiahnuť krásnu pleť si vyžaduje skutočne veľmi veľa pravidelnej starostlivosti a to ako dennej aj nočnej.
Na trhu je nám denne ponúkaných nespočetne veľa najrôznejších výrobkov, ktoré nám sľubujú krásnu pleť za veľa peňazí. Problém však je, že všetci síce chceme krásnu pleť, ale tiež by sme chceli, aby to nebolo také finančne náročné. Koniec koncov, nech nám sľubujú aj modré z neba, nakoniec sa väčšinou krásnej a hebkej pleti aj tak nedočkáme. Preto si musíme (ako vždy) vystačiť sami a pokúsiť sa dosiahnuť želaný výsledok po svojom.

kráska

Pleť je témou číslo jeden v kráse už od pradávna a nedokonalostí sa snažilo zbavovať už miliónmi najrôznejších spôsobov. Zo skúsenosti môžem povedať, že čím viac vám spoločnosti sľubujú, tým viac sklamaní budete. Väčšina ich produktov možno síce stav vašej pleti zlepší, ale aj to za nemysliteľné peniaze a čo je hlavné: iba na krátku dobu, pretože keď ich produkt prestanete časom používať, kvalita vašej pleti sa opäť zhorší. Ďalšou alarmujúcou nevýhodou je zloženie týchto produktov, ktoré vie občas pleť aj veľmi potrápiť. Čiže funguje buď na chemickom zložení, na ktoré môže byť vaša pokožka veľmi citlivá, alebo práve naopak, má zloženie z podobných vecí, za ktoré vôbec nemusíte vyhodiť kopu peňazí, pretože ich možno máte doma.

maska

Existuje množstvo nie len šetrnejších, ale aj účinnejších a lacnejších spôsobov, ako vašej pleti dopomôcť ku kráse. Keď si sadnete za počítač a venujete tomu trochu času, môžete objaviť zaujímavé prírodné masky. Blahodarné účinky na pleť má napríklad sóda bikarbóna, kokosový olej, ružová voda, ale pomôcť si môžete aj klasickým medom od včielok. teda nie je výmyslom. Najväčším problémom môže byť, že je to väčšinou na dlhšiu dobu a teda potrebujete k tomu trochu trpezlivosti, než sa výsledky dostavia, ak však nebudete nedočkaví, verte, že skôr či neskôr si budete užívať zdravšiu pokožku.