Hľadáte kvalitnú predajňu matracov? Poradíme vám


Produkty / Pátek, 7 června, 2019

Či už chcete nakupovať cez internet alebo v kamennej predajni, skúste zájsť do predajne matracov Segum. Nájdete tu širokú ponuku matracov, ale taktiež mnohých doplnkov či sedačiek.

Žena v pyžame s čajom v ruke sediaca v posteli.jpg

Kde nakupovať?
Predajne matracov Žilina https://www.segum.sk/produkty/matrace, Bratislava a Banská Bystrica ponúkajú možnosť kúpy matracov v kamenných predajniach. Pokiaľ uprednostňujete skôr nákup cez internet, môžete si matrace objednať i online prostredníctvom e-shopu. Každému vyhovuje niečo iné. Nákup cez internet je jednoznačne pohodlnejší, priamo v predajni si zas viete jednotlivé kúsky ihneď i vyskúšať. Dopraviť si ich však musíte väčšinou sami alebo si za túto službu priplatiť. Konečné rozhodnutie je však, samozrejme, len a len na vás.

Široká ponuka kvalitných matracov – na svoje si príde každý
Matrace pružinové, taštičkové, penové pamäťové, latexové, detské alebo kokosové. Zo širokej ponuky si vyberie jednoducho každý. Na webových stránkach nájdete aj podrobný popis všetkého tovaru a dobré rady ako si vybrať ten správny kúsok.

Pre náročných
Ak ste si do svojej spálne zaobstarali posteľ s netradičnými rozmermi, budete potrebovať aj matrac na mieru. Túto možnosť môžete v týchto predajniach využiť taktiež. Pri matracoch na mieru je obzvlášť dôležité, aby ste nakupovali u overených a serióznych predajcov. Predsa len, si za nich budete musieť čo – to priplatiť. Preto sa neoplatí riskovať.

Žena v čiernej pyžame, ktorá pije z misky na posteli.jpg

Nie len matrace
V predajniach tejto firmy môžete nakupovať aj iné potrebné drobnosti do domácnosti, konkrétne vašej spálne. Ak potrebujete vymeniť starý rošt, nové kúsky nájdete i tu. Môžete si taktiež vybrať z mnohých doplnkov k matracom. Hovoríme napríklad o stolíkoch, chráničoch, poťahoch, vankúšoch či paplónoch. Pokiaľ by ste chceli do svojej spálne aj sedačku, ktorá bude ladiť s vašou posteľou, v týchto predajniach tiež nájdete to, čo hľadáte.