Hailey Rhode Baldwin


Móda / Neděle, 21 července, 2019

Táto krásna už žena má dnes dvadsať dva rokov a žije so svojim manželom Justinom Bieberom. Jej korenie siahajú do Tucsanu v Arizone. Jej rodičia sú Stephen Baldwin a Kennya Deodato, ktorý sú na svoju dcéru hrdí a je známe, že ich vzťahy sú ozaj vrelé. O tejto krásne sa vie, že jej sláva nestúpla do hlavy, aj keď je považovaná za jednu z najvyhľadávanejších modeliek týchto čias.
Málo kto vie, že Baldwin, teraz už Bieber, nechcela byť modelkou od narodenia. Jej vášňou bol tanec. A to konkrétne balet. rty.jpgChcela sa stať profesionálkou v tejto oblasti a jej tvrdé trénovanie odzrkadľovalo výsledky. Niekoľko hodinové tréningy jej mali zabezpečiť úspech bez toho, aby sa spoľahla na meno svojich prominentných rodičov. Tento sen jej však nebol dopriaty, pretože jeden tréning skončil zranením a tak sa svojho sna musela vzdať a hľadať inú cestu životom. A tu začala jej kariéra, ako modelky. Nie je sa, čo čudovať, že s tak krásnou postavou a tvárou a vrúcnym srdcom to dotiahla na najvyššie rebríčky tejto brandže.
Ako ona sama povedala, človek si musí siahnuť na svoje dno, aby sa od neho mohol odraziť a vyšplhať na vrchol. To ju naučili jej skúsenosti. A tak miesto divadelného pódia sa mladá Arizončanka našla na predvádzajúcom móle, kde ostala do dnes. Značky, ako Dolce & Gabbana, Tommy Hilfinger, Missoni, Moschino či Elie Saab vedia, že s jej pomocou budú diváci žiariť nadšením pri každej kolekcií. A tak našla svoje šťastie v žiari reflektorov.obuv.jpg
V poslednom čase mala tak, ako veľa obdivovateľov, tak aj kritikov. Útočenie na čokoľvek, čo je pre vás dôležité a čo vás činí šťastným by nikto len tak nezvládol a preto sa rozhodla, že opustí sociálne siete na neurčitú dobu, aby sa tak každý deň nemusela potykať s negatívnymi komentármi a bojovať s pocitom, že spravila niečo zlé.
Hailey dokonca založila svoju vlastnú módnu značku s názvom „Hailey Bieber“. Jej osobný štýl  je jedinečný a mnoho mladých žien sa jej snaží podobať. Vie sa nahodiť na prechádzku do parku aj na červený koberec. Typická je pre ňu jej láska k teniskám a obzvlášť k tým bielym, ktoré dokáže zladiť s prvkami, ktoré by iný nemali odvahu ani skúsiť.
Jej životný príbeh sa len píše, no od začiatku neboľ ľahký. Je inšpiráciou pre mnohých ľudí, ako aj opora pre svojho manžela.