Ford patrí už dlhé roky k obľúbeným značkám vozidiel


Podnikanie / Čtvrtek, 3 února, 2022

Motoristi určite poznajú eshop pod názvom NajDisky.sk, ktorý je určený práve im, skúsenosti s nákupom u nich majú hlavne tí majitelia vozidiel, ktorí radi vynovujú svojho štvorkolesového miláčika a doprajú mu z času na čas aj nejaký tuning. Môže to byť vylepšenie interiéru alebo v tomto prípade výmena plechových diskov za elektróny, teda moderné a luxusnejšie hliníkové disky Ford Najdisky.

Luxusný dizajn a rýchle kolesá

Majitelia automobilov, pre ktorých je ich vozidlo aj srdcovou záležitosťou, urobia čokoľvek, aby mu dopriali nové súčasti a rozličné vylepšenia či moderné doplnky, o hliníkových diskoch to platí dvojnásobne. Tie sú populárne u mnohých z nich a je to asi prvá vec, ktorú na novom tátošovi menia. Navštíviť eshop NajDisky.sk je to najlepšie, čo môžu urobiť, pretože len u nich majú záruku originálnych dielcov a overiteľný pôvod diskov či príslušenstva. To je hlavne dôsledok toho, že s výrobcami priamo spolupracujú, a tak dokážu zabezpečiť aj tovar na špeciálnu zákazku. Značky, ktoré u nich nájdete, sú napríklad Sparco, Tomason, MSW, Diewe Wheels, Brock či Keskin Tuning a veľa iných.

Zákazníkov lákajú na nákup mnohými výhodami ako napríklad tým, že vymedzovacie krúžky, stredové krytky aj s logom výrobcu, matice a skrutky, ak sú nevyhnutné, majú zákazníci ku každej sade hliníkových diskov zadarmo. Tovar je najvyššej kvality od renomovaných svetových výrobcov, s garanciou originality a dostupné sú aj exkluzívne disky napríklad značiek Eta Beta alebo DLW Deluxe Wheels.

Úpravy prenechajte špecialistom

Po cestách behá mnoho vozidiel rozličných značiek, jednou z nich je Ford, ktorý pre našinca nie je neznámy, práve naopak, aj u našich motoristov je to populárna a obľúbená značka. A tak je samozrejmé, že aj na vozidlá tejto značky je potrebné zabezpečiť disky či všetky nutné súčasti a príslušenstvo spolu s kvalitným servisom, ktorý v tomto eshope ponúkajú. Z typov hliníkových diskov majú v ponuke WSP Fenia Silver Shine, WSP Lapaz Anthracite Polished, WSP Ager Silver Polished a WSP Siena, WSP Neive, ako už názvy hovoria v antracitovej a striebornej farbe.