LED pásiky budú blikať v rytme hudby


Podnikanie / Úterý, 11 ledna, 2022

Mnohí zo starších ročníkov si určite pamätajú dobu, keď sa stretávali ako tínedžeri u niekoho v byte a tam sa konali párty či večierky, no a keďže sme v tých časoch mali obmedzený prístup k výdobytkom techniky, mnoho z chlapcov sa venovalo zostrojovaniu napríklad zvukovej aparatúry na amatérskej úrovni a potom ju prezentovali na týchto stretnutiach a diskotékach. K aparatúre však patrila aj správna svetelná šou, takže montovali aj elektrické svetielka, ktoré blikali podľa rytmu melódie.

Teplé svetlo je veľmi príjemné

Dnes už niečo také mladí ľudia riešiť nemusia, pretože stačí, ak navštívia internetové stránky a všetko majú ako na dlani, stačí si len vybrať. LED pásiky to všetko vyriešia, sú variabilné, dajú sa veľmi jednoducho nainštalovať dokonca aj do takých neprístupných miest, ktoré sa doposiaľ nedarilo osvetliť vôbec. S LED -kami si vytvoríte takú atmosféru a svetelnú hudbu akú budete chcieť. Ich všestranné využitie ocení každý amatér či profesionál, ktorý sa venuje svetelnej technike.

Okrem svetielok sú dôležité aj doplnky

Pásiky vznikli predovšetkým ako doplnkové osvetlenie, ale ak použijete správny typ, tak dokonalo zastúpia aj hlavný zdroj svetla. Predovšetkým však osvetlia napríklad rámy zrkadiel, vitríny, obrazy, poličky, kuchynské linky a mnoho iných miest. Prichytávajú sa LED pásiky ledprodukt.sk iba lepiacou obojstrannou páskou na zadnej strane pásikov, vypnúť a zapnúť či zmeniť intenzitu svetla podľa momentálnej požiadavky umožňuje diaľkový ovládač. Na výber máte široký sortiment typov, farebných odtieňov či výkonov LED pásikov. Biela farba je zastúpená v troch odtieňoch, teplej, neutrálnej a studenej, no ak zatúžite po farebnom spestrení miestnosti, tak si vyberte typ RGB alebo RGB-W pásik, ktorý pomocou diaľkového ovládača dokáže namixovať mnoho farieb a prechodov medzi nimi podľa vášho želania. Všetky spomínané vlastnosti LED pásikov ich predurčujú k tomu, aby sa stali populárne a obľúbené medzi zákazníkmi, ktorí si môžu aj vlastnými silami originálne osvetliť svoj obľúbený priestor a vniesť doň trocha extravagancie, svetiel a netradičnej atmosféry.