Erekcia neposlúcha? Postavte ju do pozoru s týmito potravinami.


Produkty / Sobota, 15 srpna, 2020

Ste to, čo jete. A ste tiež výkonný v posteli, podľa toho, čo jete. Vedeli ste, že existuje súvis medzi vašim jedálničkom a predispozíciami, ktoré vedú k poruchám erekcie alebo neplodnosti? Štúdie ukázali, že u mužov pravidelne konzumujúcich tzv. stredomorskú stravu (prevažne rastlinné produkty z čerstvých surovín a rýb) sa poruchy erekcie vyskytovali ojedinele. Na rozdiel od tých, ktorí preferovali mäso a sprocesované potraviny. A v podstate to nie je ani žiadna novinka, veď už naši rodičia opakovali – jedz veľa ovocia a zeleniny, budeš zdravý. Ak sa práve chystáte do obchodu a váš sexuálny život vám zatiaľ nie je ľahostajný, toto je niekoľko potravín, ktoré si môžete pridať do nákupného zoznamu.

Zdrava_strava

Avokádo – vynikajúci zdroj zdravých tukov, vitamínu E, draslíka a zinku. Len to najlepšie pre priaznivú hladinu testosterónu.

Jablká – je pre vás rakovina prostaty nočná mora? Siahnite teda čo najskôr po jablkách. Konkrétne ich šupka, obsahuje kyselinu ursolovú, údajného zabijaka rakovinových buniek.

Špenát – aj s touto zeleninou mali naše mamy pravdu. Špenát je náš kamarát, a to vďaka bohatému obsahu kyseliny listovej a vitamínu C, ktorá podporuje cirkuláciu krvi. Zeleniny zelenej farby, ako brokolica alebo kel sa celkovo nemusíte báť. V boji za zdravé pohlavné ústrojenstvo sú dobrými pomocníkmi.

Zdravastrava

Červené víno – teraz si asi niektorí začnú ťukať na čelo, veď alkohol sa predsa v záujme zachovania erekcie piť nemá. V pokoji môžete pohár vína zaradiť ako súčasť predohry. Uvedie vás do nálady vďaka zložkám, ktoré podporujú testosterón a uvoľňujú cievy. A zaspať s prázdnou fľašou vína v ruke od vás predsa nikto neočakáva.

Káva – pomôže vám naštartovať nielen náladu ráno, ale aj erekciu večer. Kofeín má taktiež pozitívne účinky na vaše sexuálne zdravie. Samozrejme, všetko s mierou.

Ak ale žiadna z týchto potravín nie je podľa vášho gusta a svoje stravovacie návyky meniť vonkoncom nehodláte, predchádzajte problému s erekciou Forcex.sk – výživových doplnkov na prírodnej báze a s rýchlym nástupom účinku. Dobú chuť.