Ak si na dne, sprav si radosť! Pomáha to


Www / Neděle, 9 srpna, 2020

V živote každého aspoň trochu aktívneho človeka sa vyskytuje občasná únava. Nielen fyzická, ale tiež psychická a pravdepodobne aj znížená chuť k zábave a veciam, ktoré by mu inak prinášali radosť. Hold, keď je človek unavený, frustrovaný a nemá náladu, je ťažké ho uspokojiť.

  • V takomto stave sa ale opäť musíme pozbierať a uvedomiť si, že nikto nás nebude prosiť, aby sme oživli. Je to hlavne na nás a na tom, kam povedú naše kroky.

muž pozerá do zrkadla

Samozrejme s povinnosťami sa nedá len tak skončiť. To by sme následne my veľmi ľahko skončili na ulici, v o niečo lepšom prípade na úrade práce. Musíme teda nájsť niečo, čo nás dokáže nabiť životnou energiou a pri čom vieme plnohodnotne zrelaxovať.Pre niekoho je to možno nejaké hobby, pre iného počítač a videohry, pre ďalšieho kultúra a pre mnohých príjemné relaxačné služby. Možno návšteva podnikov a posedenie pri dobrom jedle a nápoji. Rozhodne ale nesmieme zabudnúť spomenúť takisto masážne salóny.

  • Možno si poviete, že vás nejaká masáž nezaujíma, predsa nemáte problémy s chrbtom, končatinami, ani nič podobné. Už len za to by sme utrácali peniaze!

Ale pozor!

dve ženy, mor

Senzuálne masáže bratislava Bratislava Tantra vám doprajú niečo oveľa viac. Je to hlavne psychický a emočný relax, pri ktorom sa pracuje s vašou sexuálnou energiou.

Každý heterosexuálne orientovaný muž sa cíti príjemne v spoločnosti atraktívnych žien. Môj kamarát tomu vraví, že sa rád obklopuje „ženskou energiou“. Každý chlap to pozná, niekedy stačia ladné kroky príťažlivej ženy alebo slečny, ktorá ak sa na nás príjemne usmeje, nachvíľu vyjde v našich životoch svetlo a optimizmus. Srdce sa rozbúcha a zahreje nás hrejivé teplo.

A teraz si predstavte, že sa vám pekné slečny venujú pri tantrickej masáži. Venujú vám svoje senzuálne dotyky po celom tele a vám nezostáva nič iné, ako len vyhodiť všetky myšlienky z hlavy a nechať sa unášať prívalom nových životných síl z rúk a tela skúsenej tantra masérky.