Držte sa svojho vkusu


Móda / Pondělí, 18 června, 2018

Náš vkus je to čo nás vystihuje a udáva kým v skutočnosti sme. Pomocou neho môžeme vyjadriť čo cítime a aké veci sa nám páčia. Vkus sa môže odrážať v oblečení, zariadení nášho bytu alebo dokonca pri názoroch na ľudí. Je to niečo čo je našou súčasťou.
Mnoho z nás sa snaží potláčať svoj vkus práve kvôli názorom iným. Myslí si, že by to spoločnosť neprijala alebo odcudzovala. Nemali by sme však potláčať to kým sme a teda ani náš vkus. Ľudia to buď príjmu alebo nemajú čo hľadať v našom živote ak nás nedokážu prijať takých akými v skutočnosti sme.

fashion

Prejavte sa

Nepoznám lepší pocit ako prejaviť samú seba. Len keď si oblečiem to čo naozaj chcem hneď sa cítim dobre a slobodne. Páči sa vám streetstyle? Noste ho! Alebo je to oldschool style? Nevadí! Je to jedno. Noste to v čom sa cítite slobodne. Držte sa svojho vkusu!

Vkus je to čo nám dodáva to správne čaro. To čo nás odlišuje od iných. Nie je dobré ak sa len tak prispôsobíme a zapadneme do davu ľudí.
To isté platí aj pri zariadení nášho domu či bytu. Je dobré ak sa budeme pridržiavať toho čo sa nám páči a čo máme radi. Ak sa vám páči elegantne zariadený byt tak si ho zariaďte takto. Ak naopak máte rada nedbalí štýl tak do toho! Presaďte sa.

dívka

Ja osobne si myslím, že nie je nič horšie ako potláčať to čo cítime. Viackrát sa mi stalo, že som premýšľala čo si dnes oblečiem a keď som si aj niečo vybrala tak som váhala. Váhala som či to ľudia pochopia, či sa na mňa nebudú pozerať alebo si niečo o mne hovoriť. Až neskôr som nabrala odvahu a teraz si nosím čo sa mi páči. Ak si chcem dať výrazný klobúk urobím to aj keby to nepochopilo cele mesto. Je to na mne. Ja som dôležitá, nie oni.

Ak sa nebudete držať svojho vkusu nikdy nebudete spokojný. Ľudia si vždy nájdu niečo za čo vás budú kritizovať. Je len na vás ako sa rozhodnete ale myslite hlavne na svoje šťastie.