Bublinkové obálky za skvelé ceny!


Www / Sobota, 6 listopadu, 2021

Bublinkové obálky 2packsk.sk sú vyrobené z pevného papiera s vodeodolným náterom, kde vo vnútri je uložená jemná bublinková fólia. Vďaka tomuto riešeniu ide o bezpečný spôsob uloženia drobných a krehkých predmetov, ktoré môžete zaslať poštou. Navyše takúto obálku môžete bezpečne uzavrieť vďaka samolepiacemu prúžku, ktorý drží obálku pevne uzavretú, a tak nedôjde k nechcenému otvoreniu obálky a k zneškodneniu predmetu vo vnútri.

bublinkove obalky

Vďaka bublinkovej fólií, ktorá sa nachádza vo vnútri papierovej obálky, ochránite predmety vo vnútri, tým, že fólia vytvára tlmenie, a tak sú predmety chránené voči vonkajším nárazom. V týchto obálkach môžete posielať krehké predmety ako sú – sklo, keramické predmety, bižutéria, a pod. Nedochádza k poškodeniu pri preprave, a takýmto spôsobom ochránite vaše predmety.

Využite najlepší spôsob prepravy vďaka obalovému materiálu s bublinkovou fóliou za skvelé ceny! Vďaka naším obálkam môžete posielať zásielky aj do zahraničia v medzinárodnej preprave, a tak zabezpečíte vaše zásielky pred poškodením!

Vyberte si z ponuky bublinkových obálok rôznych rozmerov a farebných prevedení! Od rozmerov A5 po A4! Od bielej až po čiernu farbu!

Najlepší sortiment obalového materiálu za skvelé ceny! Len u nás a na našom e-shope!

Môžete si vybrať z ponuky od 10 kusov až po 200 kusov obálok v jednom balení za bezkonkurenčné ceny!

obalka s kvetinami

Ak potrebujete zaslať citlivé a krehké predmety, najlepším riešením sú práve obálky s bublinkovou fóliou! Avšak nesmiete zabudnúť, že tento typ obálok je vhodný len na prepravu predmetov bez ostrých hrán, v inakšom prípade by došlo k poškodeniu obálky, a tým pádom aj k poškodeniu predmetu vo vnútri obálky!

Neváhajte, navštívte náš web, a vyberte si z ponuky našich obálok!

V obálkach môžete zasielať aj knihy, alebo aj sortiment oblečenia, ak sa obávate že by došlo k poškodeniu, napríklad pri vonkajšiemu poškodeniu obálky, alebo pri kontakte s vodou!

Stavte na kvalitu za skvelé ceny na trhu!