Urobte niečo pre našu planétu


Produkty / Středa, 2 května, 2018

Mysleli ste niekedy na to, ako môžete zachrániť váš nábytok? Ja na to myslím naozaj veľmi často, pretože je to pre mňa dôležité. Nejde ani tak o to, že by som nevedela, kde mám ešte ušetriť peniaze. Ide mi hlavne o to, aby som ušetrila našu prírodu. Myslím si, že to by malo byť podstatné naozaj pre každého. Nemali by sme neustále našu planétu zaťažovať a ničiť, hlavne vtedy, keď nemusíme. Preto je pre mňa dôležité, aby sme to robili. A preto to robím aj ja. Viem, že ľudia ničia planétu aj inak, ale teraz naozaj myslím hlavne na to, aby som ju zbytočne nezahlcovala.

žídle

Keď som nad tým začala premýšľať, vedela som, že robím veľmi dobré rozhodnutie a robila som všetko preto, aby som šírila túto moju „osvetu“ ďalej. A preto mi bolo jasné, že vždy, keď chce človek urobiť nejakú zmenu, musí začať od seba. A ja som to teda urobila, aby som skutočne mohla byť so sebou spokojná a aby som sa mohla pohnúť ďalej. Teraz už musíme myslieť hlavne na to, ako to zrealizovať. A našťastie, ja som veľmi kreatívna a mala som veľmi dobrý plán. Teraz už som len musela urobiť všetko preto, aby sa zrealizoval. Kúpila som si potahove latky a išla som na to.

potah

Chodila som po byte a pozerala na veci, ktoré by som najradšej zmenila alebo s ktorými by som najradšej nejakým spôsobom pohla. A zistila som, že je ich naozaj veľa a že skutočne všetky môžem zrecyklovať tak, aby vyzerali ako nové. Myslím si, že nie je naozaj nič lepšie. Som veľmi šťastná, že skutočne môžem urobiť niečo preto, aby som ušetrila našu planétu od zbytočného odpadu. A okrem toho, recyklované veci občas vyzeraj skutočne lepšie ako tie nové, ktoré si kúpite v obchode. Má to v sebe trochu retro a vintage štýlu, a to je niečo, čo sa mi naozaj veľmi páči. Som presvedčená o tom, že určite nie som sama, kto má takýto názor. Takže, čo ďalej? Asi ani nie je o čom diskutovať.