Keď leto bojuje so zimou


Móda / Úterý, 26 září, 2017


Leto mnohé ženy milujú hlavne kvôli farbám a móde, ktorá je jednoducho typická. Nevieme sa jej nabažiť, pretože je plná krásnych ružových a rôznych púdrových odtieňov, ktoré sú pre nás nejakým spôsobom atraktívne. Taktiež mnohé ženy (a aj muži) oceňujú to, že sa môžu trochu poodhaliť a ukázať trochu svojho tela a vyhovárať sa na to, že je vonku predsa teplo. No, ako vždy, je tu aj tá druhá strana. Ženy, ktoré sa nevedia dočkať zimy, pretože sa už nemôžu pozerať navôkol seba na to, ako sa druhé ženy neprimerane odhaľujú. Okrem toho zase môžete oceniť aj to, že sa už nemusíte obmedzovať v jedení.

vlasy

Zima je jednoducho bohatá na módu vo všetkých smeroch. Aj keď niektoré ženy najradšej zakrývajú svoje nedostatky veľkými svetrami, je pravdou, že sa môžete vyblázniť aj iným spôsobom. Nemusíte nenávidieť leto len preto, lebo iné ženy sa rady odhaľujú. Ak nemáte odvahu na to, aby ste si dali croptop, určite za to neodsudzujte ženy, ktoré majú dostatok odvahy. Uznajte samy, že je to fakticky veľmi zbytočné.

Ak ste milovníčkou zimy len preto, lebo sa môžete zahaliť do tmavých farieb a objemných svetrov, prestaňte s tým. Naučte sa milovať aj leto. Verte nám, že je to oveľa jednoduchšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Nie je to totižto len o odhaľovaní sa. Máte výhodu, aj keď ste bacuľka alebo keď jednoducho nerada ukazujete svoje krivky. Prečo? Pretože teraz je móda otvorená všetkým. Hlavne preto, že sú moderné veci, ktoré všetko zakrývajú. Rovné strihy, veľké tričká a aj veľké mikiny. To je niečo, čo jednoducho oceníte, no nemáme pravdu?

dívka v trávě

Nehádžte preto celé leto do veľkého vreca. Naučte sa, ako sa obliekať tak, aby ste sa cítili dobre. Stačí len, keď si nájdete svoju vlastnú cestu. A sama uvidíte, že to ide. Veď všetko sa predsa dá, keď človek chce, nemáme pravdu? Dokonca aj obliekať sa do veselých farieb. Je to len na vás.