Deti a oddych


Produkty / Pátek, 20 dubna, 2018

Ak bolo pre mňa niečo naozaj dôležité, tak je to pohodlie mojich detí. Na druhej strane som bola celkom závislá aj na tom, aby to bolo praktické a aby to bolo niečo, čo naozaj využijú. Bola som ten typ prísnej, ale srdečnej mamy, ktorá dáva hranice, ale zároveň splní svojim deťom všetko, čo im vidí na očiach. Neviem teda, či som bola celkom ten správny prototyp, ale aby som povedala pravdu, je mi to jedno. Chcela som hlavne, aby si moje deti užili všetko, čo im život ponúka. Samozrejme, v rámci možností a v rámci hraníc, ktoré im jednoducho musím dať, nech sa deje čokoľvek. Teraz je však otázne hlavne to, ako im zariadim ich detskú izbu?

maskáčový vak

Doplnky sú niečo, čo jednoznačne vytvára celý priestor v detskej izbe. No ak máte náročné deti, len tak niečo sa im nezapáči. Bohužiaľ, tie moje teda náročné boli, a to celkom dosť. Práve preto mi bolo jasné, že musím urobiť niečo, aby som ich motivovala a podporila, aby to proste bolo lepšie, ako sa možno na prvý pohľad zdá. Ako to však urobiť? Začala som na internete hľadať rôzne nápady, hocičo, aby som to proste mohla nejako ozvláštniť. Ich priestor predsa mal byť alfou a omegou, no ja som zatiaľ mala iba alfu. A potom mi to konečne docvaklo.

šedý vak

Deti predsa potrebujú miesto, po ktorom sa môžu len tak hádzať, ktoré môžu naťahovať, skákať, sedieť, ležať na ňom, ale stále bude zároveň vyzerať výborne s ostatným nábytkom. Teraz je to už však iba o tom, ako sa k tomu človek postaví. A ja som vedela, čo s tým urobím. Vedela som, že môžem urobiť všetko, a tak som im dala do izby nafukovacie vaky. Asi nikto by neveril, čo dokáže takáto maličkosť urobiť s celým priestorom vo vašom byte. Je dôležité, aby ste na to pamätali, aby ste mysleli, keď niečo také robíte. A ja som to urobila. A vyzerá to skutočne famózne, tým si buďte istý. Všetci okolo mňa môj nápad chvália.