Poradíme Vám s výberom luxusného matraca


Produkty / Úterý, 18 května, 2021

Mať správnu posteľ, zdravotný matrac s kvalitným poťahom a funkčným roštom alebo podložkou je v dnešnej dobe samozrejmosťou.

Ponuka je široká, nie vždy však kvalita zodpovedá cene a pomoc pri výbere vždy padne vhod.

bedroom-374982_640

Prinášame Vám tipy, inšpiráciu a rady vo forme luxusné matrace segum.sk, ktoré Vám dajú inšpiráciu a predstavia Vám výber luxusných zdravotných matracov z čisto prírodných materiálov.

Ponuka je rozdelená na pružinové matrace s ortopedickou pružinou a mnohými výhodami na lokálnu podporu kostry a najmä kĺbov a na penové matrace s antialergickou povahou a vynikajúcimi relaxačnými vlastnosťami pre Vašu chrbticu.

Aby ste znásobili zdravotný účinok matraca v ponuke je možnosť dokúpenia roštu s polohovateľnými, prípadne s nepolohovateľnými lamelami alebo vhodnej podložky pod matrac.

Je veľa faktorov, ktoré vplývajú a ktoré ovplyvňujú výber matraca – napríklad poloha v spánku, životný štýl, športovanie alebo pohodlnejší spôsob trávenia voľného času a samozrejme aj zdravotné obmedzenia.

Vyskúšajte si vybraný matrac priamo v predajni a dajte si poradiť vyškolenými odborníkmi, ktorí Vám pomôžu so správnou voľbou.

Kúpa matraca je dlhodobejšia záležitosť, jeho výber vyžaduje čas a pozornosť, detaily je potrebné dokonale premyslieť. Týka sa to najmä výšky a rozmeru matraca, vždy zohľadňujte rozmer rámu postele a dbajte na to, aby do rámu postele boli zapustené maximálne dve tretiny matraca a aby Vám zvyšná jedna tretina poskytovala dostatočné pohodlie.

bedroom-5686427_640

Ponúkané zdravotné matrace poskytujú množstvo výhod, ich anatomický a dokonale priedušný tvar zabezpečuje správne odvetrávanie vlhkosti, poskytuje chrbtici a kostre oporu, umožňuje kĺbom a svalom spokojný relax a poskytuje výhody aj pre jednotlivé časti kostry samostatne.

Inšpirujte sa, poraďte sa a zaborte sa do pohodlného a luxusného matraca z ponuky, Vaše zregenerované telo a organizmus sa Vám poďakuje vo forme dobrej nálady a vysokého výkonu počas celého dňa.