Vyskúšajte niečo nové, napríklad tantrickú masáž


Www / Neděle, 20 června, 2021

Nemusíte mať hneď zdravotný problém, aby ste sa mohli nechať vymasírovať, práve naopak, na tantrickú masáž sa chodí ožiť a hlavne prežiť niečo nové, splniť si svoje tajné želania a sny v oblasti eroticky a sexuálneho života. Na Slovensku sa erotické masážne salóny rozrástli a dnes fungujú v takmer každom väčšom meste.

masaz

V ére internetu nie je problém dostať sa k rozličným informáciám a službám, tak je to aj s erotickými masážami. Na tie je možné sa objednať prostredníctvom stránok, ktoré salóny na internete prevádzkujú. Tantrickú alebo senzuálnu masáž máme k dispozícii kdekoľvek na Slovensku, treba sa však objednať aspoň jednu hodinu vopred. Spoločne s termínom si vyberáte aj masérku a druh masáže, klasiku, dark secret, body alebo prípadne aj intímnejšiu masáž, masáž lingamu a ešte veľa iných.

Do salóna však nevpustia ľudí s vírusovým alebo kožným ochorením a tiež ľudí pod vplyvom omamných látok alebo alkoholu, a treba upozorniť, že v masážnych salónoch neposkytujú sexuálne služby. Rituál sa môže odohrať v senzualna masaz Bratislavatantra salóne alebo u vás doma, máte na výber, kde prežijete chvíle slasti a rozkoše. Po príchode vás privíta dievča, ktoré ste si vybrali, ponúkne vám kávu alebo čaj, potom budete mať možnosť osprchovať sa a už nič nebráni tomu, aby sa mohol začať rituál. Počas neho znie príjemná hudba a salón prevoňajú exotické vône.

Masaz-prostaty

Dievčatá zo salónov sú profesionálky a všetko sa tam deje diskrétne, sú šikovné a urobia všetko preto, aby ste od nich odchádzali oddýchnutí a spokojní po každej stránke. Vašou úlohou je iba sa uvoľniť, vysloviť svoje želania a už si masáž len vychutnávať. Celkom vypnúť myseľ a uvoľniť telo pri masáži je povinnosť, len tak sa môžete dostať do stavu slasti a úplne sa oddať pocitom.

Po skončení rituálu si budete môcť chvíľu vydýchnuť, aby ste dostatočne vsali celú atmosféru a všetky zážitky a opäť využiť aj sprchu a pri rozlúčke dostanete malý darček spolu s pozdravom „namaste“.