Najrýchlejšie topánky sveta (muži)


Produkty / Pátek, Duben 5th, 2019


Na svete je dnes zopár rýchlych mužov, ktorí svojimi výkonmi udivujú ľudí a https://www.portent.sk/najrychlejsie-topanky-sveta-muzi/ lámu rekordy, aby sa posúvali ďalej a skúšali svoje hranice.

formule


  • Usain Bolt


Muž, ktorý má v súčasnosti oficiálne najrýchlejšie nohy na tejto planéte, sa volá Usain Bolt. Tento športovec sa stal držiteľom svetového rekordu a olympijským šampiónom v behu na 100 a 200 metrov. Po týchto výkonoch mu zaslúžene prischla prezývka „Lightninig Bolt“. A keďže tieto výkony majú na svedomí rýchle nohy, ktoré sa pri takejto rýchlosti aj poriadne zahrejú, potrebovali by poltopánky, aby ich trocha schladili.

 


  • Sebastian Vettel


Veľmi rýchle reflexy, odolnosť a dobré vodičské schopnosti patria k vlastnostiam, ktorými by mali oplývať pretekári F1. Sebastian Vettel patrí k najmladším zo šampiónov sveta, okrem množstva iných titulov je aj majstrom sveta. Všetky tieto tituly získal na známych pretekárskych dráhach sveta, medzi inými je to Dubaj a Monako, a tak sa mu určite zídu klasické elegantné topánky.

 


  • Tony Schumacher


Tento chlapík dokáže za štyri sekundy prejsť štvrť míle a pritom dosiahnuť fantastickú rýchlosť až 320 míľ za hodinu. Pri tejto závratnej rýchlosti najviac určite trpí krk, ale tento sedemnásobný šampión a vedúci pretekár NHRA si to nepripúšťa a bolesť nevníma. Ak momentálne nesúťaží, tak istotne dáva rozhovory a o pretekoch prednáša, niekedy je to až 200 prednášok ročne. Takže určite ocení ručne vyrábané talianske topánky.

seskok

 


  • Felix Baumgartner


Rakúšan Felix je skokan a parašutista, ktorý skáče a lieta vo vzduchu ako kamikadze. Dokonca vyskočil aj z najvyšších budov sveta a k jeho najnetradičnejšiemu skoku patrí ten z ruky sochy Krista v Riu. Jeho najpozoruhodnejším výkonom je však zoskok z výšky takmer na okraji zemskej atmosféry, pri ktorom jeho rýchlosť dosiahla 360 míľ za hodinu. Takže určite rád pristane na pevnej zemi v kvalitných topánkach.

 


  • Andy Green


Andy Green bol lietadlový pilot RAF, ktorý dokázal prelomiť zvukovú bariéru. Podarilo sa mu to v roku 1997, pričom vyvinul rýchlosť až 763 míľ za hodinu. Celá akcia sa konala v Black Rock Desert v USA a stal sa tak držiteľom rýchlostných rekordov. V jeho prípade mu ponúkame pár čiernych čižiem ako vojakovi.

Najrýchlejšie topánky sveta (muži)
5 (100%)1