Najrýchlejšie topánky sveta (muži)


Produkty / Pátek, Duben 5th, 2019

Na svete je dnes zopár rýchlych mužov, ktorí svojimi výkonmi udivujú ľudí a lámu rekordy, aby sa posúvali ďalej a skúšali svoje hranice.

formule

  • Usain Bolt

Muž, ktorý má v súčasnosti oficiálne najrýchlejšie nohy na tejto planéte, sa volá Usain Bolt. Tento športovec sa stal držiteľom svetového rekordu a olympijským šampiónom v behu na 100 a 200 metrov. Po týchto výkonoch mu zaslúžene prischla prezývka „Lightninig Bolt“. A keďže tieto výkony majú na svedomí rýchle nohy, ktoré sa pri takejto rýchlosti aj poriadne zahrejú, potrebovali by poltopánky, aby ich trocha schladili.

  • Sebastian Vettel

Veľmi rýchle reflexy, odolnosť a dobré vodičské schopnosti patria k vlastnostiam, ktorými by mali oplývať pretekári F1. Sebastian Vettel patrí k najmladším zo šampiónov sveta, okrem množstva iných titulov je aj majstrom sveta. Všetky tieto tituly získal na známych pretekárskych dráhach sveta, medzi inými je to Dubaj a Monako, a tak sa mu určite zídu klasické elegantné topánky.

  • Tony Schumacher

Tento chlapík dokáže za štyri sekundy prejsť štvrť míle a pritom dosiahnuť fantastickú rýchlosť až 320 míľ za hodinu. Pri tejto závratnej rýchlosti najviac určite trpí krk, ale tento sedemnásobný šampión a vedúci pretekár NHRA si to nepripúšťa a bolesť nevníma. Ak momentálne nesúťaží, tak istotne dáva rozhovory a o pretekoch prednáša, niekedy je to až 200 prednášok ročne. Takže určite ocení ručne vyrábané talianske topánky.

seskok

  • Felix Baumgartner

Rakúšan Felix je skokan a parašutista, ktorý skáče a lieta vo vzduchu ako kamikadze. Dokonca vyskočil aj z najvyšších budov sveta a k jeho najnetradičnejšiemu skoku patrí ten z ruky sochy Krista v Riu. Jeho najpozoruhodnejším výkonom je však zoskok z výšky takmer na okraji zemskej atmosféry, pri ktorom jeho rýchlosť dosiahla 360 míľ za hodinu. Takže určite rád pristane na pevnej zemi v kvalitných topánkach.

  • Andy Green

Andy Green bol lietadlový pilot RAF, ktorý dokázal prelomiť zvukovú bariéru. Podarilo sa mu to v roku 1997, pričom vyvinul rýchlosť až 763 míľ za hodinu. Celá akcia sa konala v Black Rock Desert v USA a stal sa tak držiteľom rýchlostných rekordov. V jeho prípade mu ponúkame pár čiernych čižiem ako vojakovi.

Najrýchlejšie topánky sveta (muži)
4 (80%)1